Nasza oferta

Ulga w bólu w trzech, prostych krokach

Dobrą skuteczność leczenia osiągamy dzięki przeprowadzeniu dokładnego badania komputerowego i manualnego oraz zastosowaniu właściwego leczenia obejmującego wykonanie indywidualnych wkładek ortopedycznych i rehabilitację.

Skolioza

Komputerowe badanie stóp

Badanie stóp i chodu przy użyciu platformy podometrycznej wysokiej jakości. Umożliwia dokładną diagnostykę stopy, dzięki możliwości oceny rozkładu nacisku i sił reakcji podłoża. Uzupełnione badaniem manualnym narządu ruchu. Uzyskane dane są pomocne w dalszym postępowaniu fizjoterapeutycznym.

Cena: 160 zł

Czas: 60 minut

Wkładki ortopedyczne dla dzieci i dorosłych

Wykonanie indywidualnych wkładek ortopedycznych na podstawie badania manualnego i komputerowego zawartych w cenie wizyty. W trakcie jednej wizyty dokonujemy kompleksowej oceny kręgosłupa, miednicy i kończyn dolnych a następnie dobieramy właściwe rozwiązanie korekcyjne.

Cena: od 400 zł

Czas: 60-90 minut

Komputerowe badanie stóp
Ostroga piętowa

Fizjoterapia

Specjalizujemy się w rehabilitacji narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem stopy i stawu skokowego.
Dla zmniejszenia bólu i odtworzenia prawidłowej ruchomości stosujemy techniki terapii manualnej. Następnie poprawiamy funkcję układu mięśniowego przy pomocy indywidualnie dobranych ćwiczeń z zakresu treningu medycznego.

Cena: 160 zł

Czas: 60 minut

Wizyta domowa

Dedykowana osobom, które z różnych względów nie mogą dotrzeć do gabinetu. W domu pacjenta wykonujemy komputerowe i manualne badanie stóp, wkładki ortopedyczne i fizjoterapię.

Cena: od 200 zł

Czas: 60-90 minut

Wizyta domowa fizjowkladki.pl wkładki ICB Medical fizjoterapia

Wizyta online

Wizyty online w formie wideokonferencji kierujemy do osób chcących skonsultować się z fizjoterapeutą bez wychodzenia z domu.

Podczas wizyty przeprowadzamy wywiad dotyczący aktualnych dolegliwości, udzielamy odpowiedzi na pytania oraz określamy zasadność umówienia wizyty stacjonarnej w celu wykonania wkładek ortopedycznych lub rozpoczęcia fizjoterapii. 

Doradzamy również w zakresie doboru obuwia dziecięcego i dla dorosłych.

Cena: 80 zł

Czas: 30 minut